Size bir telefon kadar yakınız
0 532 203 22 91
Dil Seçin
trende

Seksiyonel Kapı

Anasayfa » Seksiyonel Kapı

Dış mekanlarda kullanım gösteren ve yaygın olarak tercih edilen kapı modelleri, oldukça gelişmiş sisteme sahip olarak üretilmiştir. İş akışını hızlandıracak, güçlü koruma sağlayacak ve ısı kaybını önleyecek özelliklere sahip olabilmeleri mümkündür. Daha çok büyük yerlerde ve makine gücü ile malların taşınmasını sağlayan alanlarda kullanıldığı bilinmektedir. Bunlardan bazıları fabrikalar, lojistik firmaları, otomotiv sektörü ve depolama alanlarıdır diyebiliriz. Firmamız tarafından yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilen ve meydana getirilen Seksiyonel Kapı son yılların en çok satanları arasında bulunmaktadır. Bulunduğu alana ve yapıya hızlı bir şekilde ayak uydurarak kolay kullanım göstermektedir. Yapıların alt kısımlarında sıralı bir şekilde monte edilerek her bölüm için ayrılma şeridi kurulmaktadır. Böylece her bölüm kendi alanında rahatça çalışma sağlayabilmektedir. Hem otomatik, hem pratik, hem tasarruflu, hem de görsel açıdan şık bulunmaktadır.

Özel tesislerde kullanılmaya başlandığı andan itibaren büyük övgü alan ve tavsiye edilen bir ürün olarak yok satmaya devam etmektedir. Bulunduğu ortamda hava sirkülasyonunu dengeleyerek sıcak ve soğuk havayı birbirinden ayırt etmeye de yaramaktadır. Açık görüş bildirmiş olması da çalışmaların daha sağlıklı olmasına olanak sağlamıştır. Yanının duvarına, tavanına ve görselliğine uyum sağlayacak şekilde tasarlanıyor olması kendini daha bir cazip kılmaktadır. Firmamız tarafından üretilerek sizlere sunulan Seksiyonel Kapı için yerinizde keşif talebinde bulunarak yapınızın şekline göre ürün siparişi verebilmektesiniz. Otomatik kapı olarak da adlandırılan fakat çok fazla özelliklere sahip olan bu kapılar, inşaat sektöründe de farklı amaçlarla kullanılabilmektedir. İzolasyon sistemlerinin bulunması, kapının alt ve üst taraflarında fitillerinin yer alması da artı avantajlarıdır. Otomasyon veya manuel olarak da çalışabilme göstermektedir. Renk seçenekleri ise daha çok beyaz renk olmaktadır fakat müşteri talebine göre değişim gösterebilir.

Ürünlerde kullanılan motor ve kontrol sistemleri dünya genellemesine göre üretildiği için son derece kullanışlıdır. Uzun ömürlü olarak yıllar boyunca asla bozulma göstermeyecektir. Olası durumlarda firma garantisi devreye girerek sizlere servis imkânı sunmaktayız. Ürünlerimiz arasında yer alıyor olması müşteri memnuniyetini zirveye taşımaya yetmektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi büyük çaplı hareketin yoğun olduğu yerlerde kullanıldığı için itfaiyelerin de kullanmış olduğu bir kapı modeli olarak bilinmektedir. Isı yalıtımı ve ses yalıtımı saptayarak darbeye ve rüzgâra karşı dayanıklı kapılardır. Cisim yaklaşmasına duyarlı olduğu için kapı olası durumlarda durmakta ve yukarı çıkmaktadır. Pnömatik emniyet sistemine sahip olan Seksiyonel Kapı emsallerinin en iyisi olarak adlandırılmıştır. 20.000 ile 30.000 arasında yay açma kapama sistemi bulunarak istenildiği durumlarda yükseltme yapılabilmektedir. Hem otomatik olarak hem de manuel olarak kullanım imkânı sağlamaktadır. Her ne kadar kare veya dikdörtgen olarak tercih edilmiş olsa bile oval olarak kullanımı da mümkün olmaktadır. Söylediğimiz gibi yapının durumuna göre en özel keşifler yapılarak inşa edilebilir.

Fiyat İsteğinde Bulunun

    Örnek Çalışma ve Ürünlerimiz

     

    Mesaj Yaz