Size bir telefon kadar yakınız
0 532 203 22 91
Dil Seçin
trende

Seksiyonel Garaj Kapısı

Anasayfa » Seksiyonel Garaj Kapısı

Günümüz alanlarımızda daha çok trafik akışının bir hayli fazla olduğu, yoğunluğun üst seviyelerde olduğu alanlarda kullanıldığı bilinmektedir. Bir bakıma kepenk sisteminden esinlenerek tasarlanmış olması ancak kendine özgü özellikleri ile kendini farklı kılmaktadır. Araç giriş çıkışlarının daha hızlı gerçekleşmesini sağlayarak ayrıca darbeye karşıda korumalı olduğunu da bildirebiliriz. Malzemelerinin çok özel olması ise vazgeçilmezlerinizi bir anda ters düz edebilmeye olanak sağlamaktadır. Talep etmeniz durumunda hızlı bir şekilde Seksiyonel Garaj Kapısı üretimi gerçekleştirilerek, yine aynı tempo ile montajı yapılmaktadır. Farklı özellikleri bulunan bu garaj sistemleri aynı zamanda garaj içi ısısını muhafaza ederek sıcaktan ve soğuktan korumaktadır. Hem aracınız hem de kendiniz için son derece güvenli ve son derece kullanışlı bir malzemedir. Ürünler garantili olarak üretildiği için dünya standartlarına da uygun olarak yapılmaktadır.

Otomasyon sistemi olarak bilinen ve özellikle inşaat sektöründe eski kapıların sökülerek yenilerinin tercih edilmesi ile birlikte kendini göstermeye devam etmektedir. Kullanılmaya başlandığı andan itibaren alışkanlık haline gelerek, bir daha vazgeçememe duygusu iletmektedir. Mantıklı ve karlı olabilecek bir şekilde yapılacak tercihler arasında en iyisidir diyebiliriz. Firmamız olarak uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermeye başlayarak her zaman en iyisini üretmeye çalışmaktayız. Garajlar için uygun görülen Seksiyonel Garaj Kapısı, izoleli sandviç panellerden oluştuğu için yüksek seviyede ses ve ısı yalıtımı da sağlayabilmektedir. Özel kaburga formuna sahip olarak sıcak daldırma galvanizli çelik malzeme ile oluşum gerçekleştirir. Seksiyoneller arasında yer alan kapı üst ve alt bölmelerinde ise esnek PVC fitiller sayesinde de sızdırmazlık özelliği vurgulanmıştır. Hem çarpmalar için hem de rüzgâr için kapının dayanıklılığını arttırmak için de güçlendirici özellikli çelik levhalar kullanılmıştır. Zaman kaybı yaşamamak adına hemen sipariş edebilir ve eskisi ile değiştirebilirsiniz.

Manuel olarak açılabildiği gibi otomatik bir şekilde açılma kapanmada sağlamaktadır. Herhangi bir cisim çarpması sonucu ise algılama yöntemi ile durma ve yukarı çıkma hareketi sağlar. Uzun ömürlü çekme motorları sayesinde de hem dayanıklı olmakta ve hem de yağlanma gerektirmemektedir. Merak edilen emniyet fotoseli de muhakkak kullanılabilir pozisyondadır. Tekli veya toplu olmak kaydı ile her ürün hızlı bir şekilde hazırlanmakta ve yerinde montaj imkânı sağlamaktadır. Profesyonel ekibimiz sayesinde her türlü taleplerinize cevap verebilmekte ve hayalinizdeki garaj kapılarını ayağınıza getirebilmekteyiz. Bir günlük değil uzun yıllar boyunca kullanım garantisi vererek olabilecek durumlar için servis imkanı sunmaktayız.

Fiyat İsteğinde Bulunun

    Örnek Çalışma ve Ürünlerimiz

     

    Mesaj Yaz