Size bir telefon kadar yakınız
0 532 203 22 91
Dil Seçin
trende

Sarmal Garaj Kapısı

Anasayfa » Sarmal Garaj Kapısı

Bir diğer adı ile stor garaj kapısı olarak adlandırılan bu kapı türleri, daha çok alüminyum panellerden meydana gelmektedir. Nesilden nesile miras kalarak geçmişini asla unutmayan son derece dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Araçlarınızın rahatlığı için aracınızı yanaştırarak otomatik bir şekilde açılmasını sağlamaktadır. Dilerseniz müstakil evinizde, dilerseniz ortak alanlarınızda ve dilerseniz de ticari alandaki projelerinizde gönül rahatlığı ile tercih edebileceksiniz. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz Sarmal Garaj Kapısı, firma tarafından ürün garantili olarak satılmaktadır. Firmamız tarafından alım sağlayarak hızlı bir şekilde montaj edilmesini talep edebilirsiniz. Kısa sürede kullanıma geçerek sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. En kaliteli malzemelerinin kullanılarak geliştirilmiş halini yansıtan bir sistemdir.

Yaşam standartlarımızı yükseltmek ve insan gücüne ihtiyaç duymadan kullanım gerçekleştiren kapılar sayesinde araçlarınız daha güvenli alanlarda olacaktır. Yukarı doğru katlanır bir şekilde toplanması, motor kısmının dışarı da yer alması ile birlikte bakımlarının da daha kolay gerçekleştirilmesi sağlanmıştır. Memnun kalarak kullanacağınız ve hatta tavsiyelerde bulunacağınız Sarmal Garaj Kapısı, konut alanlarının kapalı garaj kapıları için kullanılan ürünlerdir. Bir bakıma kepenk sistemine sahip olduğundan dolayı her türlü alanlarınızda da kolaylıkla tercih edebilmektesiniz. Otomatik, yarı otomatik veya uzaktan kumanda sistemi ile çalışabilmektedir. Hem güvenliğinizi sağlayacak, hem de görselliğinizi arttıracak nitelikleri mevcuttur. Alüminyum ürünlerle üretilerek dilediğiniz takdirde farklı renklerine de sahip olabileceksiniz.

Sadece bireysel olarak değil inşaat sektöründe de ticari olarak talep edilmekte olduğunu bilmekteyiz. Bulunduğu alana çok farklı bir hava katarak, yapının şeklini düzenlemekte ve görsel bir şölen hazırlamaktadır. Alt girişlerin düzenli bir hal alması ve araçların dış hava şartlarından korunmasına yardımcı olarak ekstradan da güvenlik işlemi uygulamaktadır. Şekil açısından da garajınızın yapısına göre şekil alabilme özelliği bulunduğu için kare, dikdörtgen veya çap olarak dahi yapılabilmesi mümkün olmuştur. Belli bir standart ölçülere sahip olarak üretilen Sarmal Garaj Kapısı istediğiniz özel ölçülerde de kolaylıkla üretilmekte ve monte edilebilmektedir. Yıllar boyunca garanti anlayışından memnun kalacak ve özel bakımları için servis hizmetinden faydalanabileceksiniz. Ürün siparişleriniz için iletişimde kalmayı unutmayınız.

Fiyat İsteğinde Bulunun

    Örnek Çalışma ve Ürünlerimiz

     

    Mesaj Yaz