İŞTE DAİMA ARZU ETTİĞİNİZ KONFOR

Otomatik Kapı Açıcı


Otel oda Kapıları, Wc Kapıları ,Otomatik Kapı AçıcıDitec Sprint otomasyon sistemi sade ve şık görünümüyle  profesyonel stüdyo, mağaza, ofis ve otel gibi birinci sınıf ortamlar ve konutlar için ideal çözümdür.

Açık gri, siyah veya şık parlak yüzeyli alüminyum modelleri bulunan bu ürün, ağırlığı 110 kg’a ve genişliği 1,2 m’ye kadar olan  iki yana açılır iç mekan kapılarına uygundur.

Estetik

Ditec Sprint otomasyon, sade ve şık görünümüyle  profesyonel stüdyo, mağaza, ofis ve otel gibi birinci sınıf ortamlar ve konutlar için ideal çözümdür.

Açık gri, siyah veya şık parlak yüzeyli alüminyum modelleri bulunan bu ürün, ağırlığı 110 kg’a kadar olan  iki yana açılır iç mekan kapılarına uygundur.

Hafif sabitleme plakası ve elektronik kartta yapılabilen ayarlar sayesinde montaj ve kurulum işlemleri kolaydır.

İT VE GİT ve DÜŞÜK ENERJİ modları, genel kullanım kolaylığı açısından yapılandırmanın kullanıcı tercihleri ve ihtiyaçlarına göre kolaylıkla gerçekleştirilmesini sağlar.

Modüler

Arzu edilen kapak ve en uygun bataryalarla (gerekirse) beraber 24 V DC veya 230 V AC güç kaynağı operatörü seçimi yapılabilir: montajcılar yalnızca ihtiyacı olan şeyleri seçmelidir. Arzu edilirse kurulum bütünlüğünü sağlamak için seçicileri, sensörleri ve diğer Ditec aksesuarlarını birleştirebilirler.

Fiyat İsteğinde Bulunun

[/vc_column]

× Whatsapp Fiyat Al