Size bir telefon kadar yakınız
0 532 203 22 91
Dil Seçin
trende

Kollu Bariyer

Anasayfa » Kollu Bariyer

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok yeniliğin gün yüzüne çıktığını görmekteyiz. Rahatlık bakımından kolaylıkları ve alışkanlıkları bulunan bu icatlar hem güvenilir, hem de estetik açıdan gösterişlidir. Bir takım kuralların oluşması için ön hazırlık haline gelerek, bilinçli davranmayı sağlamaktadır. Bunlar arasında yer alan ve özellikle kalabalık alanlardaki giriş çıkışları düzene sokan Kollu Bariyer, oldukça fazla talep edilmektedir. Üzerinde plastik, tahta veya alüminyum gibi parçaların yer alması ile içerisinde mevcut bulunan motor sayesinde kolun yukarı veya aşağıya inme şekline denilmektedir. Kol yukarı doğru 90 derece açı ile kalkarak geçişi sağlarken, aşağıya doğru inişinde de bir cisme veya araca çarpmamak için de durma hareketi sağlayabilmektedir. İnsan gücünün en aza indirilmesi maksadı ile uygulanarak büyük ölçekte hem maddi hem de manevi kazançlar sağladığını görmekteyiz.

Toplu alanlarda özellikle de çevre düzenleme alanlarında geniş girişlerin sağlanması ve araç kontrollerinin yapılması için yaygın olarak kullanılmaktadır. Kullanım alanları olarak otoparklarda, okullarda, toplu konut alanlarında, müstakil projeler de ve park bahçe gibi mekânlarda kullanılabilir. İnşaat sektöründe her geçen gün yeni oluşumların tercih edilmesi ile birlikte bu tarz sistemlerin kullanılması da yaygınlaşmıştır. Site giriş çıkışlarında hem araçların, hem de yayaların sağlıklı bir şekilde hareket etmesini ve güvenliğin daha yüksek seviyelere çıkarılmasını sağlamaktadır. Bir düğme sayesinde veya uzaktan kumanda yardımı ile hareket ettirilebilme özelliğine sahip Kollu Bariyer, kolay kolay bozulmada göstermemektedir. Makine tezgâhının düzenli yerleştirilmesi ve yolu tam anlamı ile kontrol altına almasını sağlayarak otomatik tanıma özellikleri de bulunabilmektedir. Eski sistem kapılarınızı kaldırarak yerine böylesine şık ve temiz olan bariyeri tercih etmeniz gösteriş bakımından da özel olmaktadır. Giriş alanınızı daha da genişleteceği için bu açıdan da faydalı olduğunu görmekteyiz.

Bariyerler hakkında bilgi almak ve ürün siparişleri vermek için resmi internet sayfamızda yer alan telefonlardan bizlere ulaşabilir ve görüşme talebinde bulunabilirsiniz. Bilinçli ve bilgili profesyonel çalışma ekibimiz ile sizlere her zaman en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Müşteri memnuniyetinin en üst seviyelerde tutulması ile birlikte sorun ve şikâyetlerinize de kulak vermekteyiz. Referanslarımızın yüksek ve kaliteli olması ile birlikte devamlılığı sağladığımız müşterilerimizle uzun süreli çalışmalar amaçlamaktayız. Sizlerde bu müşterilerden biri olmak ister ve Kollu Bariyer ürünümüze sahip olmak isterseniz bizlerle çalışma sağlayabilirsiniz. Ürünün son derece kaliteli ve güvenli olmasından dolayı uzun yıllar boyunca kullanım sağlamaktadır. Teknik veya makine problemleri ile de firmamız garantisi altında olduğu için dilediğiniz zaman destek talebinde ulunabileceksiniz. Paranızı çöpe atmadan, büyük karlar elde etmek için son sistemlerden faydalanmalı ve hayatınızı kolaylaştırmalısınız. Bulunduğu ve kullanıldığı alanlarda her geçen gün biraz daha değer kazanarak, geleceğe dönük yatırımların hızlı yapılmasını amaçlamaktadır.

Fiyat İsteğinde Bulunun

    Örnek Çalışma ve Ürünlerimiz

     

     

    Mesaj Yaz