Size bir telefon kadar yakınız
0 532 203 22 91
Dil Seçin
trende

Kayar Kapı Motoru

Anasayfa » Kayar Kapı Motoru

Teknolojinin çok fazla ilerlemesi ile birlikte hayat standartlarımızı üst seviyeye taşımamıza yardımcı olan sistemler arasına bir yenisi daha eklenerek kapı motoru geliştirilmiştir. Bu kapı motorları ise kapının kendi başına açılmasını ve kapanmasını sağlamaktadır. Kullanmak istediğiniz kapılar için kapının şekline ve ağırlığına bağlı olarak motor gücü seçilmeli ve ona göre kullanılmalıdır. Firmamız tarafından üretimi yapılan Kayar Kapı Motoru sayesinde rahatlığınızı ertelemenize gerek kalmayacaktır. Motorun çalışması ile birlikte kapı hareket haline geçmekte ve istenilen performansa ulaşılabilmektedir. Montajı ise oldukça kolay olduğu için gramyer dişlisi kaynatılarak veya vidalanarak monte edilebilir. Özellikle dış mekânlar için tercih edilen bu ürün garaj kapıları için oldukça olumlu sonuçlar doğurur.

Müstakil evlerinizde veya toplu konut sistemlerde giriş çıkış yapılan bahçe kapılarında hem araçları tanıyabilecek hem de insan geçişlerini anlayabilecek özelliklerde bulunmaktadır. Her iki durum için de farklı ayarlamalar yapılarak belli başlı komutlar ile kontrol altına alınabilir. Kumanda yardımı ile kendi kendinize açabileceğiniz gibi farklı zamanlarda kendiliğinden açılıp kapanmasını da ayarlayabileceksiniz. Kimi zamanlarda güvenliğin bulunmadığı sitelerin arka kapılarına uygulanan Kayar Kapı Motoru sayesinde oturanların ve çalışanların rahat ettiğine şahit olabilmekteyiz. Bu tarz icatların kullanılması için seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bazı püf noktaları bulunmaktadır. Bu püs noktalar ise ürünün daha verimli olması ve beklentilerinizi en üst seviyede karşılayabilmesi için önemlidir.

Kapı motorları kullanıcı sayılarına göre, kullanılan kapının ağırlığına ve boyutuna göre seçilmesi önemle belirtilmektedir. Yanlış seçim yapılan motorların kısa ömürlü olduğunu da bilmeniz gerekmektedir. Verimli olması ve uzun ömürlü olarak dayanıklı olması için mutlaka orijinal ve yeterli güce sahip olan Kayar Kapı Motoru seçmelisiniz. Sıfır yeni kapılara takıldığı gibi eski kapılara da takılabildiği bilinmektedir. Bazı kontrollerin yapılması önemli olduğu için kapıyı elle ileri geri itelediğiniz zaman kapının hareket etmesi gerekmektedir. Kolay bir şekilde hareket etmiyor ise bu sefer raylarına bakılması uygun görülmüştür. Tekerleklerinde de her hangi bir sıkıntı görülmediği zaman motoru kapının uygun bir yerine vida yardımı ile monte edebilirsiniz.

Fiyat İsteğinde Bulunun

    Örnek Çalışma ve Ürünlerimiz

    Mesaj Yaz