Size bir telefon kadar yakınız
0 532 203 22 91
Dil Seçin
trende

Hızlı PVC Kapı

Anasayfa » Hızlı PVC Kapı

Hem yaşam alanlarında hem de ticari alanlarda ihtiyaç duyulan bir takım dış cephe kapıları bulunmaktadır. Bu kapılar kimi zaman ihtiyaçlarımızı karşılarken kimi zaman güvenliğimizi sağlamakta, kimi zamanda da maliyetlerimizi azaltmaktadır diyebiliriz. Özellikle fabrikalarımızda ürün indirmeye, bindirmeye veya gelen malı hızlı bir şekilde istiflemeye yardım edebilecek Hızlı Pvc Kapı sistemleri geliştirilmiştir. Bu sistemlere ulaşabileceğiniz en güvenilir adres olarak da bizleri işaret ederek, geleceğinizi ve bulunduğunuz alanı en maksimum seviyelere çıkartabiliriz. Uzaktan kumanda ile çalışması gibi otomatik olarak sese karşı ayarlanabilmesi de oldukça mümkün bir durumdur. İnsan gücünün yükünü azaltmak maksadı ile tercih edilebilecek en özel ürünler arasında yer almaktadır.

Üretilmeye başlandığı andan itibaren yok satan ve özel olarak bilinen bu kapılar günden güne biraz daha geliştirilmekte ve en yenisine sahip olunmaktadır. Fabrika ve depolar için daha çok geliştirilmiş olan ve üretilerek kullanıma hazır hale getirilen Hızlı Pvc Kapı, mal sevkiyatlarınızın daha kolay ilerlemesine yardımcı olmaktadır. Sadece kolaylık sağlamadığı ve aynı zamanda ısı kaybının yaşanmasını engelleyen kapılardır. Bir anda birçok işe sahip olabilir ve kar marjınızı yükseltebilirsiniz. Bu tarz kapıların çalışma gerilimleri 280 v ile 380 v arasında değişmekte, kapı gücü ise dk. 40 devri bulmaktadır. Motor çok sessiz çalıştığı için ömür boyunca yağlanma gerektirmemektedir.

Tüv kalite belgesine sahip olan bu kapılar istenilen renge sahip olunmaktadır. Örnek verecek olursak renkler arasında kırmız, mavi, gri ve turuncu bulunmaktadır. Uzun zamanlı kullanabileceğiniz ve ürün kaliteli olarak satın alacağınız Hızlı Pvc Kapı, emniyet fotoseli ile altında bir cisim algıladığında hemen durmayı sağlamaktadır. Otomatik kapamalı motor özelliğine sahip olarak tasarlanmış olan kapılar, radar takılma özelliklerine de sahip olmaktadır. Uzaktan kumandanın yanı sıra elektrik kesildiğinde ise manuel olarak çalışabilmektedir. Standartları arasında yer alan mekanik kilit veya opsiyonel olarak elektronik kilitler takılabilmektedir. Branda sistemine sahip ve özel olarak tasarlanan kapılar katlanan ve rulo halini alarak kapanma özellikleri sergilemektedir. Detaylar ve siparişler için lütfen iletişime geçiniz.

Fiyat İsteğinde Bulunun

    Örnek Çalışma ve Ürünlerimiz

     

    Mesaj Yaz