DİTEC FOTOSELLİ KAPI

İç mekan Cuppon fotoselli kapı

Kendi başına cisme duyarlı bir şekilde açılabilen ve kapanabilen kapılar, sensör yardımı ile veya makine yardımı ile organize edilebilecek niteliklere sahip olarak üretilmiştir. Günümüzde hemen hemen birçok alanda kullanıldığını görmekteyiz ve uygulamaktayız. Yüksek kalite standartlarına uygun olabilecek şekilde tasarlanması, uzun ömürlü kullanım sağlanması ve ısı tasarrufu yapılması bakımından faydalı görülmektedir. İnsan akışının yoğun olduğu yani bir alan giriş çıkış trafiğinin fazla olduğu alanlarda mutlaka Ditec Fotoselli Kapı kullanılmaktadır. Konfor bakımından rahat, görsel bakımından oldukça şık olmaktadır. Çevre gürültüsü yapmayan sessiz çalışan ve bozulma yapmayan ürünlerdir. Bundan dolayı gönül rahatlığı ile tercih edilmekte ve tavsiyelerde bulunulmaktadır. İç mekanlarda veya dış mekanlarda rahatlık sağlaması aynı zamanda işletmeninde menfaatine olmaktadır. Her ki tarafa açılabildiği gibi, sadece tek taraflı açılmada gösterebilmektedir. Tamamen kullanıcının talebine ve alanın durumuna göre farkındalık sağlayabilir.

Cam kapılarda da uygulanabileceği vurgulandığı gibi genel itibari ile alüminyum profillerin ağırlıkta olduğu kapılarda daha çok kullanılmaktadır. İnsan gücü ile hareket sağlayan eski kapıların yerini şimdi bu yeni nesil kapıların alması oldukça takdir edilecek bir durumdur. İnşaat sektöründe dahi kullanıma göre Ditec Fotoselli Kapı tercihleri yapılabilmektedir. Eski kapıların rafa kaldırılması ile birlikte tam bir devrim haline gelen bu yeni nesil kapılar görülmeye ve kullanılmaya değer niteliktedir. Sadece yayalar için özel olarak tasarlanmış olması ile gündeme gelen ve yoğun ilgi ile karşı karşıya kalan kapılar, kapının üst kısmına yerleştirilen motor sayesinde hareketini sağlamaktadır. Açılma ve kapanma ayarları isteğe bağlı olarak değiştirilebilir veya manuel pozisyonuna geçilebilir. Elektrik kesintilerinde de son derece kolay bir şekilde açılma sağlar. Bir bakıma sensor dediğimiz uygulamayı hayatımıza odaklamış oluruz.

Söylediğimiz gibi kimi zaman tamamen otomatik, kimi zaman kartlı sistemler, kimi zamanda da manuel olarak kullanılabilmektedir. Alanın daha rahat kullanılmasına, görsellik bakımından ilgi çekmesine ve tasarruf yönünden ısı kaybını önlemeye yarayan Ditec Fotoselli Kapı modelleri renk bakımından beyaz renge sahip olmaktadır. Tercihe göre kullanılacak alanın konseptine göre farklılıklar yaratılabilir. Bilindiği üzere elektrik ile çalışmakta ve elektrik kesintilerinde hareket etmemektedir. Ürün garantili ve servis imkanları da her zaman verilmektedir.

Örnek Çalışma ve Ürünlerimiz

Fiyat İsteğinde Bulunun

× Whatsapp Fiyat Al