Size bir telefon kadar yakınız
0 532 203 22 91
Dil Seçin
trende

Dorma Fotoselli Kapı

Dorma Fotoselli Kapı

Dorma Fotoselli kapı mekanizmalarını tekrardan değerlendirmenin tam zamanı… dormakaba tasarımıyla ES 75 ürünü neredeyse her alanda uygulanabilecek basit bir uygulamaya sahip kayar kapı mekanizmasıdır. 

Esnek, sade ve modüler

Bugüne kadar insanların ekonomik nedenlerden ötürü otomatik kayar kapılara ilişkin kullanımı söz konusu değildi. Artık DORMA’nın ES 75 modeliyle bu durum söz konusu bile değil – zira bu model neredeyse bütün basit uygulamalar için kusursuz seviyede uygunluk gösterirken aynı zamanda çok ekonomik. 

ES 75 modeli en fazla 2 x 75 kg ya da 1 x 85 kg ağırlığındaki kapı panelleri için yenilikçi ve düşük fiyatlı otomatik kayar kapısistemidir. 

Yenilikçi ve test edilmiş

Bu operatör, modüler ES 200 sisteminin denenmiş ve güvenilir mekanik bileşenleri ile oluşmaktadır. 100 mm’lik mekanizma yüksekliğine sahip olan bu sistem yalnızca birkaç mekanik ve elektronik bileşenlerden oluştuğu için montajı kolaydır ve çeşitli yapısal koşullara uygunluk gösterebilir.

ES 75 elektronik sistemi , elektrik ve elektronik açıdan bütün yönleriyle olmak üzere test edilmiştir. 

Kolay montaj ve bakımı kolay

Tüm bu özellikler ES 75’i kolay montajı ve bakım kolaylığını tercih eden bütün müşteriler için kusursuz bir şekilde uygunluk göstermektedir. Yüksek kalitesi, kusursuz maliyet verimliliği sayesinde DORMA, ES 75 ile birlikte denenmiş ve güvenilir DORMA kalitesinde olmak üzere özellikle uygun maliyetli sürgülü kapı açıcısı sunar. ES 75 sürgülü kapı açıcısı fazlasıyla farklılık gösteren uygulamalar için uygundur ve bütün alışılagelmiş kapı profilleriyle kombin edilebilir. Bu model birçok sayıda ayarlama olanağı sunar, kusursuz çalışma özelliklerine sahiptir ve bakımı kolaydır. 

Neredeyse en iyi çözüm

Kolay montaja, az depolama maliyetine ve bakım kolaylığına önem veren

Mesaj Yaz