DORMA FOTOSELLİ KAPI

Uygun fiyatlarla dorma fotoselli kapı

Baktığımız zaman otomatik olarak kendiliğinden açılıp kapanma hareketi sağlayan kapılar için uygulanan çok özel makine sistemleri bulunmaktadır. Her makine sisteminin kendine göre özellikleri ve becerileri olduğu için tercih etme yerleri de ona göre değişebilmektedir. Kapının boyutuna ve ağırlığına göre hatta ve hatta kullanıcı kişi sayısına kadar her ayrıntı ince noktasına kadar düşünülerek hesaplanmaktadır. Tanıtımını yapmakta olduğumuz Dorma Fotoselli Kapı ise bunlardan biri olduğu için kayar kapı mekanizmaları olarak manyetik çalışma prensibine sahiptir. Son derece sessiz ve kolay kullanım göstermektedir. Kullanım alanlarının başında ise acil çıkış sağlanabilecek alanlar için tercih edilmesi gözlemlenmiştir. Ağır kanatlı diye tabir ettiğimiz yani yükseklik derecesi fazla olan kapılarda yaygın olarak tavsiye edilmekte ve kullanılması uygun görülmektedir. Plazalarda, alışveriş merkezi girişlerinde, otellerde ve benzeri yerlerde kullanıldığını söyleyebiliriz.

Kapı üzerine monte edilerek kullanımı gerçekleştirilen bu sistem sayesinde normal yaşam akışımızın daha hareketli ve daha düzenli olduğunu görmekteyiz. İnşaat alanına girerek inşaat firmalarının bile yaygın olarak tercih etmesi, kaliteli ve kullanışlı olduğuna işarettir. Tamamen dünya standartlarına uygun olabilecek şekilde tasarlanması ve motor mekanizması sayesinde hareket akışını sağlaması tamamen bir sanat yapıtıdır. Talepleriniz doğrultusunda ücretsiz olarak keşif alabileceğiniz firma yetkililerimizle iletişime geçerek ürünler hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Söz konusu olan Dorma Fotoselli Kapı olunca en iyisini tercih etmek her zaman daha mantıklıdır. Bozulma yapmayan, darbeye veya rüzgâra karşı dayanıklı olması da ayrı özellikleridir. Sessiz çalışmanın dışında bir de değiştirilebilen ray hattının bulunduğunu da belirterek, uygulama alanlarını zorlayarak özel fonksiyonlu modüller kullanılmıştır. Mevcut olan mekanizmaların yüksekliği ise 100 mm, 150 mm ve 200 mm olmak üzere değişmektedir. Ayrıca 300 kg kadar kanat taşıma kapasitesi bulunmaktadır.

Hem tek kapılı hem de çift kapılı kayar kapılar için tasarlanarak uygulanacak olan alanın özelliklerine göre değişmektedir. Tercihleriniz hangi yönde olursa olsun bu tarz mekanizmalar uzun ömürlü olarak kullanım sağlamaktadır. Önemli olan yoğun trafik akışını hızlandırmak olunca akla ilk gelen ürün ise Dorma Fotoselli Kapı olmalıdır. Ürün memnuniyeti ve müşteri memnuniyetinin yüksek olmasından dolayı asla sorun yaşamayacağınız ve sıkıntı çıkarmayacak malzemeler kullanılmaktadır. Kapıların üst kısımlarına monte edilerek çalışması sağlanan ürünler için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Farklı çalışmalar ve ürünlerin tamamı hakkında bilgi almak için ise sizler için özel hazırlanmış internet sayfalarımızı kontrol edebilirsiniz. Her ürünün kullanıldığı alanları belirten fotoğraflar sayesinde akıllarınızda ki soru işaretlerini de kaldırabileceksiniz. İnsan gücüne gerek kalmadan otomatik olarak açılan ve kapanan kapılarda kullanım her zaman daha kalitelidir. Sizde eski kapılarınızı bir kenara bırakabilir ve bu mekanizmalara ayak uydurabilecek kapılar satın alabilirsiniz. Rahatlığınızı ve kesenizi düşünerek hareket etmenizde fayda vardır.

Örnek Çalışma ve Ürünlerimiz

Fiyat İsteğinde Bulunun

× Whatsapp Fiyat Al