CUPPON FOTOSELLİ KAPI

Uygun fiyatlarla dorma fotoselli kapı

Gündelik hayatımızda sıklıkla karşılaştığımız çok özel otomatik kapılar bulunmaktadır. Bu kapılarda belli başlı özelliklere göre kendi aralarında ayrıldığı için kapının hareket anlayışını farklılaştırabilmektedir. Böylesine özenli ve kaliteli makinalara sahip olabilmek adına bizlerle iletişime geçerek ürün ayırıcı özelliklerini öğrenebilirsiniz. Otomatik her iki yana açılan veya tek kanatlı açılan, hatta kayar kapı dediğimiz modellerde kullanılan Cuppon Fotoselli Kapı özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler müşterinin tercihine göre yapıldığı için özel olarak tasarlanabilmektedir. Otomatik kapı sistemlerinde çağ atlayan ve eskisini aratmayan niteliklere sahip olması her zaman artı avantaj sağlamaktadır. Bulunduğu alanı daha ağır, daha resmi ve daha donanımlı gösterme yetkisine sahiptir. Kapının hangi özelliklerde okumasını sağlamak istiyorsanız ona uygun bir makine kullanılarak ihtiyaçlarınız karşılanabilmektedir. Kullanım alanları ise oldukça geniştir. Bunların başında hastane, okul, otel, alışveriş merkezleri, cadde dükkânları gibi daha ismini sayamadığımız yerler bulunmaktadır.

Genel adı itibari ile hareketi algılayan radar sistemi olarak bilinmektedir. Yani hareket duyarlı kapılar, hareket esnasında becerilerini sağlamaktadır. Konut alanlarında veya iş yeri alanlarında oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Yeni nesil kapılara olarak bilinerek kimi zaman cam kapılarda kimi zamanda profilleri çok olan kapılarda tercih edildiği bilinmektedir. Uzmanlık alanında başarı sağlayan bir firma olarak sizlere hep en iyisini sunmayı amaç edinmiş bulunmaktayız. Tekli veya çoklu siparişleriniz için Cuppon Fotoselli Kapı ürününü tercih ederek rahat bir kullanım gerçekleştirebileceksiniz. Son teknoloji ile geliştirilerek üretilen ürün olmasından dolayı firma tarafından garanti altındadır. Bu tarz mekanizmalar daha çok kapının üst kısımlarına monte edilmektedir ve algılamasını da bu yönde yapmaktadır. Sadece kapının açılıp kapanmasını değil, aynı zamanda ısı tasarrufu sağladığını da bilmekteyiz. Yani sıcak ve soğuk havayı keserek içerideki hava akışının düzenli olmasını sağlamaktadır.

Sessiz bir şekilde çalıştığı için çevre gürültü kirliliği yapmamaktadır. Uzun ömürlü olarak sadece bir kullanımlık değil gelecek yıllarında yatırımını yapabilmektedir. Dilerseniz tek taraflı açılan kapılarınız için kullanabilir, dilerseniz de çift kanatlı açılan kapılarınız için kullanabilirsiniz. Açılma kapanma ayarları önceden ayarlanabildiği için açık kalma ve kapalı kalma zaman ayarlaması da özel olarak yapılabilir. İnsan gücüne gerek kalmadan hızlı hareketleri yoğun iş temposuna göre ayarlayabilen özel yetenekleri bulunmaktadır. Güncel yeni olan çok fonksiyonlu kapılar için geç kalınmış sayılmazsınız. Her zaman en iyisine sahip olmak adına bizlerle irtibata geçerek alanlarınızda ücretsiz keşif yapabilmekteyiz. Hızlı bir şekilde karar verilmesi durumunda Cuppon Fotoselli kapı ile tanışabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Hayatınızı sil baştan yaşatacak kolaylıklar sunmasından dolayı her şekilde rahat edebileceğiniz sistemdir. İş yerlerinde, mağaza sektörlerinde, yeni yapılan binalarda ve iç bölmelerde dahi kullanıldığını görmekteyiz. Siz karar verin biz yapalım sloganı ile kazançlı çıkmanın yollarını da sizlere sunabilmekteyiz.

Örnek Çalışma ve Ürünlerimiz

Fiyat İsteğinde Bulunun

× Whatsapp Fiyat Al