BFT FOTOSELLİ KAPI

Fotoselli kapı türleri nelerdir

Hem dış alanlarda kullanabildiğimiz hem de iç alanlarda kullanabildiğimiz ürün kaliteleri bulunan kapı seçenekleri mevcuttur. Bunlardan en kullanışlısı ve en çok tercih edilenleri ise kendi kendine hareket eden kapılar olmaktadır. Özellikle bahçe kapıları için yana kayar modellerinde tercih edilen motor mekanizması ise Bft Fotoselli Kapı olduğunu söylemek mümkündür. Her kapının kullanım amacına göre tasarlanmaları ve ona göre hizmet vermeleri kendilerini ayıran özelliklerdir. Hal böyle olunca da dış alanlarımızda sahip olduğumuz bahçe kapılarımız için bu ürünü tercih edebilmekteyiz. Zaten keşif sırasında en net bilgilere ulaşabileceğimiz için kapının ağırlığına, uzunluğuna ve kullanılacak kapasite sayısına göre motor seçenekleri sunulmaktadır. Kendini ispatlayan ve uzun ömürlü olduğunu kanıtlayan bu ürünle uzun yıllar bozunca zaman geçirebileceksiniz. Otomasyon adı altında satışa sunularak en çok satanı olduğu da kanıtlanmıştır.

Kimi zaman villa projelerinde, kimi zaman site projelerinde ve kimi zamanda da müstakil en projelerinde tercih edilmektedir. Yaygın olarak kullanılmasından dolayı çok fazla referansa sahiptir. Firmamız tarafından sizlere aktarılarak yerinde montaj fırsatı sunmaktayız. Fiyatların kullanılacak alana göre değişkenlik sağlaması da yine motorun hacmi ile bağlantılı olabilmektedir. Kendi arasında güç bakımından birkaç çeşidi bulunduğu için iyi analiz yapıldıktan sonra monte edilmektedir. Ürüne karar verilmesi durumunda Bft Fotoselli Kapı ayrıcalıklarını yaşayabilir ve kullanarak anlayabilirsiniz. Asla pişmanlık duymayacağınız çok özel bir çalışmaya sahiptir. Tamamen kontrol ünitesini kullanarak çalıştığı için diğer açıdan da güvenlik görevini de üstlenebilmektedir. Ürünün çalışma gerilimleri hakkında bilgi verecek olursak 230 ile 400 volt değerine sahip olmaktadır. Elektrik ile çalıştığı için şebekeden çekilen güç kaynağı ise 1.500 vat tekabül görmekte ve azami akım değeri ise 3 amper olarak belirtilmiştir. Son derece kullanışlı ve fonksiyonlu olduğu bilinmektedir.

Ekonomik açıdan da büyük faydasını görebileceğiniz bu ürün, yoğun hava şartlarına da son derece dayanıklı olmaktadır. Merak edilen konular arasında yer alan diğer bir ayrıntı ise ürünün akü ile çalışması merakıydı, fakat ürün kesinlikle akü sistemi ile çalışmamaktadır. Firmamız tarafından destek alarak bu tarz ihtiyaçlarınız karşılayabilir ve hayalini kurduğunuz ürüne uygun rakamlarla sahip olabilirsiniz. Açık alanlarda dahi arka ve ön bahçelerde düzenli olarak kullanılabilir. Piyasanın en iyisi diyebileceğimiz bu ürün sayesinde konforunuzu en üst seviyelere taşıyabilir ve bilinçli kullanıcı olarak çevre tarafından konuşulabilirsiniz. Referanslarımız hakkında ve son derece kaliteli olan Bft Fotoselli Kapı için internet sayfamızı ziyaret edebilir ve ürün siparişlerinizi geçebilirsiniz. Teknik olarak geliştirilmiş ve işlem görmesini sağlayan dişleri sayesinde kapının 10 metreye kadar azami hıza ulaşmasını sağlayabilmektedir. Daha sayamadığımız ve belirtemediğimiz çok faklı özellikleri bulunmaktadır. Tüm ayrıntılar için bizleri takip etmeniz de fayda görüldüğü için sizlere her türlü garantiyi sunabilmekteyiz.

Örnek Çalışma ve Ürünlerimiz

Fiyat İsteğinde Bulunun

× Whatsapp Fiyat Al